0(232)7167691

HAKKIMIZDA

 

 

 

Alaçatı’nın muhteşem güzelliğiyle birlikte, huzuru mutluluğu ve eşsiz tadları bulabileceğiniz bir aile işletmesidir, Fahri’nin Yeri , 1993 yılında bir aile işletmesi olarak Alaçatı Balıkçı Barınağında  siz değerli dostlarımıza hizmet etmeye başladı.

Güler yüzlü, samimi ve eğitimli personeli ile siz değerli  dostlarımızın unutulmaz lezzetler eşliğinde, güzel zaman geçirmesi birinci önceliğimizdir.

 

Balık restaurantımızın kurucusu olan  Fahri Varhan  kurumsal mutfaklarda, 18 yılda kazandığı bilgi, ve lezzetleri  kendi restaurantında dostlarına sunma kararı vererek 1993 yılında kendi  işletmesini açar. Fahri Varhan'nın oğlu Kemal Varhan babasının izinde, kendini yetiştirerek, çekirdekten kazandığı bilgi ve tecrübeyi, üniversite eğitimi ile tamamlayarak Fahri'nin Yeri Balık Restaurantının yapısına güç katmıştır.
 

Fahri’nin Yeri  balık ve mezelere duyulan sevgi , iş ahlakı ve disiplini sayesinde kısa süre içerisinde müdavim sayısı sürekli artan, eşsiz lezzetlerin ve dostların buluşma noktası haline gelmiştir. Fahri’nin Yeri ailesi gün geçtikçe büyümekte ve kendine has yeni lezzetleri ile misafirlerinin beğenisini kazanmaktadır.
 

Kapalı ve açık alanlarımızda, dört mevsim hizmet veren restaurantımızda, 45 çeşit soğuk , 35 çeşit sıcak meze ve özenle seçilen balık çeşitlerimizle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
 

Alaçatı’mızın vazgeçilmez balığı Barbun balığıdır, hemen hemen her ay yenebilir, özellikle temmuz ve ağustos aylarında lezzeti doruğa ulaşır. Uzmanlık alanımız olan balık ve mezeleri yılın değişik aylarında özenle belirleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Yılın dört mevsimi siz değerli dostlarımızı Fahri’nin Yerinde unutamayacağınız lezzetler  eşliğinde ağırlamaktan  mutluluk duyacağız.

     
     

 

 

 

Alaçatı Fahri'nin Yeri Balık Restaurant       İstek ve Önerileriniz bizim için önemlidir.

Adres: Alaçatı Balıkçı Limanı (Alaçatı Port)
Telefon: 0(232)7167691

Mobil: 0(532)7470369
Mail: info@alacatifahrininyeri.com
Web: www.alacatifahrininyeri.com